SHOPPEN SHOPPEN SHOPPEN

De afgelopen maanden heb ik tussen de griep en verkoudheid door toch behoorlijk veel weten te shoppen. Sinds de kerstvakantie is de SALE periode losgebarsten en daar heb ik dan ook zeker wel gebruik van gemaakt. In dit bericht zal ik laten zien welke kleding en accessoires ik heb gekocht en in deel 2 zal nog meer kleding volgen en beauty artikelen.

Informatie over de gekochte spullen staan onder de afbeelding of verschijnt vanzelf wanneer je met je muis op de afbeelding staat.

H&M Jurk €12,95 one shoulder lichtgrijs

Het jurkje is meer wit dan lichtgrijs. Het komt tot net boven de knieën. Ik heb maat m genomen en hij zit prima. Kan niet wachten tot het weer lekker genoeg wordt om deze aan te trekken.

H&M Lang fijngebreid, donker blauw €19,95

Een heerlijk vest dat het hele jaar wel te dragen is. Wel uitkijken met sieraden, want het echt fijn geweven dus er kunnen snel lusjes komen wanneer je blijft haken. Dan kun je zo’n speld gebruiken die ruw is aan het uiteinde om er doorheen te halen zodat het lusje aan de binnenkant zit van de stof. Deze speciale speld kun je kopen bij naaigerei winkels.

          

Een jurk die ik voorbij zag komen bij een andere beautyblogger (DutchDivaLaura). Ik ging direct kijken bij de H&M of het wat voor mij zou zijn. En ja, hij staat me erg leuk. Ideaal voor een feest of een gelegenheid waarbij ik netjes maar feestelijk gekleed wil zijn.

         

Zomerse jurk, komt tot net boven de knie, heerlijk luchtig voor de zomer. Een legging eronder als het wat degelijker moet.

        

Lekker los zittende tops die ik graag draag met een hemdje eronder.

                 
Lekker hemd om te combineren met een jasje of in de zomer met een riempje erom of een knoop maken. Ik weet niet of ik het armbandje ga houden. Het ruikt wel een beetje gezien het metaal goedkoop is. Misschien kan ik er iemand blij mee maken als ik me daaraan erger.

Protest ski jack van €169,95 voor €129,95

Een jack om in te snowboarden of skiën. Ik ben een skiër in snowboard kleding, want 15 jaar geleden kocht ik een snowboardbroek en deze gebruik ik nog steeds! Een hele goede broek met een verdikking bij de achterkant (omdat je vaak op je billen op de piste ligt als snowboarder) en bij de knieën. En nu dan een ook eindelijk een goed jack. Het jack dat ik hiervoor gebruikte was eigenlijk iets te krap gekocht. Voor deze sport is dat niet fijn. Dit jack van Protest vond ik bij Intersport een paar maanden geleden. Ik ben geduldig geweest en heb het gekocht toen het in de SALE kwam =). De mouwen hebben zo’n stukje erin zitten waar je je duim doorheen steekt, heerlijk! Ik ben heel erg benieuwd of het jack mijn verwachtingen zal waarmaken. Binnenkort ga ik op wintersport en zal ik erachter komen.

H&M Sportbroek donkergrijs €19,95

Een sportbroek met wijde pijpen. Dit jaar wil ik weer meer gaan sporten. Afgelopen jaar ben ik begonnen met tennissen. Maar in de winter speel ik niet buiten, dus voorlopig zal ik naar de sportschool gaan. Minimaal twee keer in de week is mijn doel. Tot nu toe ben ik daar nog niet in geslaagd. Werk aan de winkel dus haha.

Cowboy bag Cognac €119,95

Een stevige, grote tas voor alle dag. Alles past hierin, zelfs mijn laptop als dat nodig is. Ik sleepte vaak met twee tassen, een handtas en nog een losse tas als ik veel moest meenemen. Nu kan ik deze tas voortaan gebruiken als ik naar mijn werk/stage/studie ga. Ook is hij groot genoeg voor een weekendje weg. Enige nadeel, de tas is erg populair. Een collega van mij heeft de tas en zo kwam ik erop deze te kopen. Nu zie ik veel meiden met deze of een kleinere versie ermee door de stad lopen. De tas wordt vanzelf vintage, door het soort leer waarvan het is gemaakt. Dat maakt de tas vanzelf meer eigen. De kleur vind ik vooral heel erg mooi. Ik ga de tas goed inspuiten steeds, want deze kleur wil ik zo lang mogelijk behouden.

Bijna alle kleding is meer voor de lente en zomer. Ik zal dus nog wel even geduld moeten hebben om het allemaal te dragen. Ik heb iig wel alvast voldoende kleding voor het nieuwe seizoen. H&M is echt wel een van mijn favoriete shops. Lang niet alles vind ik leuk, maar door goed te zoeken, kan ik altijd wel leuke items vinden. De kleding heeft een prima kwaliteit/prijs verhouding. Voorzichtig mee omgaan en het gaat makkelijk een paar seizoenen mee. Veel koop ik in de SALE waardoor het helemaal betaalbaar is.

Ik heb nog meer kleding gekocht bij de H&M, maar die bestelling moet nog binnenkomen. In deel 2 zal ik de rest laten zien.

Er zijn veel SALES op dit moment (o.a. de WE, H&M, Superstar, Didi en ga zo maar door), dus slagen voor een leuk prijsje is goed te doen nu.

Hebben jullie al geshopt voor het aankomende seizoen?
Of toch nog warme kleding nu de winter toch is aangetreden?

xoxo Fleur