Zoals beloofd heb ik voor jullie een nieuwe winactie. Van de nieuwe webshop MOSHje mag ik een shoppingbag weggeven. Zaterdag was ik jarig en door deze winactie vier ik dat ook nog een beetje met jullie.

Allereerst wil ik jullie laten kennismaken met de leuke webshop MOSHje. Op onderstaande afbeelding kun je lezen wat voor een webshop het is en wat hun visie is. Je krijgt daardoor een impressie wat voor een producten je kunt kopen op hun site. Klik op ‘lees verder’ om alle informatie over MOSHje én de winactie te lezen en te zien!

Wat mag ik nu weggeven van MOSHje? Een van mijn lezers zal dmv deelname aan de winactie een shoppingbag winnen. Er zijn verschillende shoppingbags en omdat smaken nu eenmaal verschillen, mag de winnaar zelf kiezen welke shoppingbag zij het mooist/leukst vindt. Dat wordt nog lastig kiezen, want er zijn een heleboel leuke!

Kijk met me mee naar de foto’s om te zien hoe je de shoppingbag eruit ziet en werkt:




De shoppingbag/boodschappentas wordt op de site envirosax genoemd. Het is een tas gemaakt van een zeer licht materiaal en de tas is op te vouwen tot een klein rolletje met een sluiting en het past met gemak in een handtas. Ik heb de envirosax serie bloom en gebruik deze bijna elke dag. Wanneer ik boodschappen doe bij de supermarkt past alles erin en kan ik de tas over mijn schouder dragen, waardoor ik geen vermoeide armen krijg. Veel gemakkelijker, goedkoper en mileuvriendelijker dan iedere keer een tas te kopen van de plaatselijke supermarkt. De tas ziet er vrolijk en mooi uit waardoor het lopen met boodschappen een stuk minder vervelend wordt. Ik gebruik de tas ook wanneer ik ga shoppen. Bij het afrekenen bij de kassa zeg ik er tegenwoordig bij dat ik geen tasje hoef. Zo heb ik al mijn aankopen overzichtelijk in één tas en vind ik echt heel fijn. Kan ik ook geen tasje meer ergens vergeten of kwijt raken wanneer ik een dag shop.

Deze vrolijke gebloemde tas heb ik:

De winnaar mag helemaal zelf kiezen welke shoppingbag het gaat worden. Je kunt dan een keuze maken uit onderstaande tassen (de namen van de tassen zie je wanneer je met je muis op de foto komt):





Wat moet je doen om kans te maken?


De voorwaarden:

  1. Je schrijft in een reactie onderaan dit bericht dat je mee doet.
  2. Je geeft een geldig emailadres op in je reactie, niet in het bericht zelf, maar in de balk waar dat moet.
  3. Je woont in Nederland of België.
  4. Als je de winnaar bent, ontvang je een email met bericht. Ik verwacht dat je binnen 4 dagen hierop reageert, zoniet, dan zal ik een nieuwe winnaar moeten kiezen.
  5. Neem een kijkje op de site van de webshop MOSHje en geef dan je mening over de shop. Je kunt bijv. je mening geven over de lay-out, wat je van de producten vindt, of je vertelt ons wat je nog mist aan producten op de site. Zorg echt dat je een mening geeft, want is je deelname niet geldig. Vergeet dit laatste onderdeel (punt) niet toe te voegen aan je reactie!
  6. De winactie sluit over twee weken, geef je snel op want op 27 juli om 22:00 is de winactie gesloten. De winnaar wordt op 28 juli bekend gemaakt!

Voor één extra winkans moet je voldoen aan één of meer van onderstaande punten en geef aan in jouw deelname (je reactie) welke van deze acties je hebt ondernomen svp (anders lastig allemaal na te gaan voor mij):

  1. Twitter: heb je een twitteraccount? Dan RT je het volgende bericht en doe je ook wat in dit bericht staat (het volgen van MOSHje en mij etc.):
    WINACTIE! Volg @MOSHje_nl & @fleursbeautytip & RT & lees wat je moet doen om kans te maken op  SHOPPINGBAG! ~> http://wp.me/pUrCf-kU 
    Als je dit gedaan hebt, zet je de link van dit bericht in je reactie door te knippen en te plakken. Je klikt op de tijd onder het bericht dat je ge-RT’t hebt en dan komt dat bericht in een nieuwe pagina te staan. De link kun je nu knippen en plakken. Succes!
    (meerdere keren RT’en op verschillende dagen/momenten voor promotie van de winactie wordt erg op prijs gesteld :P)
  2. Facebook: heb je een facebookaccount? Like (vind ik leuk) dan de pagina van MOSHje via deze link en mijn pagina via deze link. Heb je nog geen facebookaccount? Heel gauw aanmaken dan, want hyves loopt echt leeg en op facebook heb je veel leuke manieren om met je vrienden te communiceren.
  3. Bloglovin’: heb je Bloglovin’? Volg dan mijn blog door op deze link te klikken en op ‘volgen’ te klikken. Daarna like het bericht, dat kan via de site zelf of via Bloglovin’.

De winnaar kies ik door iedere deelnemer een cijfer te geven (deelnemers met een extra winkans hebben daardoor 2 cijfers) en dan zal ik na het sluiten van de winactie de cijfers in een computerprogramma doen, waarna de computer random een cijfers kiest.

MOSHje en ik wensen alle deelnemers heel veel succes toe!

xoxo Fleur