WIN WIN WIN
Yeah, het is weer tijd voor een leuke winactie. Van de webshop GSMpunt.nl mocht ik een portemonnee bestellen van het merk Valenta. Echter heb ik natuurlijk al een mooie grote portemonnee van het merk Fab. Daarom leek het me wel erg leuk om er eentje uit te zoeken om weg te geven aan een van mijn lezers. Ik laat je de portemonnee uitgebreid zien (twv €59,95) én ik heb een mooie kortingscode geregeld van maar liefst 50%. Lees dus snel verder voor alle informatie…
De webshop GSMpunt.nl heeft een heel scala aan producten. Zo kun je er goed terecht voor onder meer iPhone hoesjes, zoals bijvoorbeeld dit iPhone 6s hoesje:

Verder kun je er accessoires kopen zoals een oplader voor je telefoon of tablet, portemonnees en hoesjes voor allerlei telefoons en tablets en sportbanden om je telefoon in te doen.
Nu dan door naar de portemonnee die jij kunt winnen. Het is een leren portemonnee met een slangleren print. Je kunt er je telefoon in kwijt, losgeld, pasjes en papiergeld. Een erg handige portemonnee dus! Ze zijn er in allerlei kleuren en ik koos de bruine uit voor deze winactie. Het product kost €59,95.
Alle informatie over de portemonnee die ik van de website heb geplukt:
“Bent u opzoek naar een portemonnee waarin u tevens uw telefoon kwijt kan? Dan bied deze portemonnee van Valenta uitkomst voor u. De portemonnee van Valenta is gemaakt van leer met een slangenmotief. De portemonnee is zo ontworpen dat u uw pasjes en geld is speciale vakken kwijt kan. Daarnaast is er een grote ruimte vrijgehouden. Deze ruimte is zo groot dat vrijwel elk type toestel in deze ruimte terecht kan. Door uw telefoon in de Valenta portemonnee te stoppen beschermd u uw toestel tegen krassen, stoten en alle andere schade die u kunt veroorzaken aan uw telefoon.
De portemonnee van Valenta is zoals eerder gezegd afgewerkt met slangenleer. De portemonnee is tevens uitgerust met een clip om uw portemonnee vast te klikken in uw tas of aan uw riem. Verder is er een draag koord mee geleverd en sluit u de portemonnee van Valenta met een rits.
De lederen portemonnee van Valenta in het kort:
- Officieel Valenta product
- Afgewerkt met leer
- Slangenpatroon
- Clip en draag koord meegeleverd
- Sluiting doormiddel van een rits
- Kleur: Bruin”
KORTINGSCODE
Als je graag iets wilt bestellen van deze webshop, dan heb ik een hele mooie kortingscode voor je. Je krijgt met de code VALENTA50 maar liefst 50% korting op je bestelling t/m 31 oktober. Lijkt me een hele mooie deal niet waar?!
Hoe kun je winnen?
Om kans te maken op deze Valenta portemonnee, hoef je alleen maar een reactie achter te laten vóór 8 oktober 23:59 om mij te laten weten dat je mee doet. Laat in het daarvoor bestemde vakje je mailadres achter. Het is zeker niet verplicht, maar wel leuk als je mij volgt op de volgende social media kanalen: Twitter / Facebook / Bloglovin’ / Instagram / Youtube / Pinterest (en deelt/liked). GSMpunt.nl kun je ook volgen op de volgende kanalen: Twitter en Facebook.
Heel veel succes! Tot snel weer, xoxo Fleur
Waarom doe ik graag mee, SIMPEL, gewoon omdat ik hem heel mooi vind !
Wat een mooie print heeft de portemonnee, ik doe hier zeker graag met mee.
Wat mooi! ik doe graag mee en volg je op Bloglovin
Whooo zo leuk doe heel graag mee!
valenta portemonnee slangenprint
ik vindt hem echt prachtig,ik doe zeker mee
Zou heel tof zijn als ik dit win..
dan heb ik zeker te weten mijn zin..
ben al tijdje op zoek naar een mooie portomonee..
als ik deze win gaat die overal met me mee!
Mooi en compact net wat wil wil..
Als de bezorger met het pakketje komt geef ik zeker te weten zo’n ZALANDO-gil
hihi..
volgde je al op bloglovin!;)
keep up the good work!
Ik doe graag mee voor deze mooie portemonnee
Wauwie wat een leuke actie Dat verdient een leuke reactie
Ik kom deze t offerte even delen en promoten
En vertel al mijn vriendinnen dat ze gewoon mee kunnen loten
Gooi mij maar in de hoge hoed en lieve tovenaar
Zeg sim sala bim. …vertel eens kunt u echt toveren dat ik win?
Gorgeous, ik loot echt onwijs graag mee!
Ik vind hem erg leuk, en wil dus graag in aanmerking komen!
Ja, ik wil graag winnen!
je zou maar mogen winnen
Wat leuk! En wat een beauty!! Ik doe graag mee: ook op Twitter, FB en YT. Ook op BL xxx Succes allemaal!
Wat een fijne winactie! Ik doe graag mee, ik loop echt met een versleten ding rond haha. Groetjes xx
Leuk Fleur! Ik doe graag mee!
Wat een mooi product en handig dat er ook een clip aanzit. Ik doe graag mee.
Ideaal dat je telefoon er ook in kan.
Ik doe graag mee
Heel tof! Ik doe zeker mee en volg je al op bloglovin
Wat handig zeg, en hij is ook nog eens mooi.
Leuk want mijn hoesje voor de mob.tel.is kapot.
Ik volg je al op je soc. med. k..
Fijne winactie.
GSM punt volg ik ook op fb en twitter.
Xoxo